Deloglasnik - Nepremičninski posrednik (m/ž) - Primorska - RE/MAX, Nepremičninska družba d.o.o.
Pošlji prijatelju

Nepremičninski posrednik (m/ž)

Primorska

Rok za prijavo:

V mreži RE/MAX v Sloveniji trenutno deluje več kot 100 nepremičninskih svetovalcev na 16 lokacijah in smo del edine vseevropske in svetovne nepremičninske blagovne znamke.

Izkoristite moč najobsežnejše baze nepremičnin v Sloveniji in Evropi, sodelujte, delite izkušnje in se učite od najboljših iz panoge.

Opis delovnega mesta

Postanite del največje nepremičninske mreže v Sloveniji in Evropi!

Vabimo nepremičninske posrednike/-ce in tudi novince, da se nam pridružijo na Primorskem.

Iščemo podjetne, pozitivne in proaktivne ljudi, ki imajo radi delo z ljudmi ter nove izzive.

S pomočjo preverjenega izobraževalnega programa RE/MAX Univerze usposabljamo novo generacijo nepremičninskih posrednikov.

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- licenco za nepremičninskega posrednika ali pogoji za opravljanje licence (najmanj VI. stopnja)
- prodajne izkušnje (prednost)
- podjetnost in visoko motiviranost
- pozitivno naravnanost, samozavest in
- veselje do dela z ljudmi

Prijave kandidatov (CV ali/in motivacijsko pismo), ki vas sodelovanje zanima in ustrezate razpisnim pogojem, sprejemamo preko portala Deloglasnik.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Kaj vam ponujamo

Kaj nudimo:
- prijetno urejene poslovalnice po vsej Sloveniji, kjer lahko pričakujete prijazno in motivirano osebje,-
- usmerjeno in raznoliko delo v regionalni in mednarodni nepremičninski posredniški mreži ter dostop do naše baze podatkov z bazo več kot 5.000 nepremičninskimi oglasi,
- podporo, vodenje in mentorstvo pri vašem delu,
- moč in ugled mednarodno uveljavljene znamke,
- RE/MAX Univerza - sistematično izobraževanje in usposabljanje po preverjenem poslovnem modelu,
- učinkovito tehnologijo in marketinško podporo,
- vzpostavljen način sodelovanja posrednikov na lokalni in mednarodni ravni,
- vzpodbudno delovno okolje
- neodvisnost in samostojnost pri delu ter
- neomejene možnosti zaslužka (do 80%)

Oblika dela:
- delo po pogodbi o sodelovanju

Vrsta zaposlitve:

Honorarno

Druge informacije