Deloglasnik - Monter (m/ž) - Komenda - TEHROL d.o.o.
Pošlji prijatelju

Monter (m/ž)

Komenda

Rok za prijavo:

Tehrol, podjetje za izdelavo rolet, komarnikov, žaluzij, vseh vrst senčil, vabi med svoje vrste novega sodelavca.

Iščemo sodelavca, predanega svojemu delu, s pozitivno energijo pri komunikaciji in odnosih do sodelavcev in poslovnih partnerjev.

Opis delovnega mesta:

Delo obsega MONTAŽO SENČIL na terenu - MONTER

Pričakujemo:

  • lV ali V. stopnja tehnične, elektro, strojne ali lesne smeri
  • vozniški izpit B kategorije
  • fleksibilnost, ročne spretnosti ter inovativnost pri delu
  • zanesljivost in usmerjenost k iskanju rešitev
  • delovne izkušnje na področju montaže so zaželene

Nudimo:

  • uvajanje v delo
  • redni mesečni dohodek
  • stimulativno, konkurenčno nagrajevanje
  • zaposlitev za nedoločen čas
  • enoizmensko, timsko delo
  • delo v sodobno opremljenem podjetju
  • sproščeno in urejeno delovno okolje
  • možnost kariernega razvoja
  • dobro mesečno plačilo

Vse kandidate/ke, ki ste v zgornjem opisu prepoznali priložnost za nov začetek, vabimo, da nam pošljete pisne prijave preko portala Deloglasnik do vključno 30.09.2020.