Deloglasnik - Vodja nabave (m/ž) - Železniki - Niko d.o.o., Železniki
Pošlji prijatelju

Vodja nabave (m/ž)

Železniki

Rok za prijavo:

  • Niko d.o.o., Železniki

Podjetje NIKO, d.o.o., Železniki je družba z več kot 250 zaposlenimi.

Smo specialisti za izdelovanje velikoserijskih kovinskih izdelkov, namenjenih uporabi v pisarnah, lesni industriji, tapetništvu, gradbeništvu, strojegradnji …

Naše delovanje je organizirano v okviru štirih proizvodnih programov: mehanizmi, sponke, orodjarna in avto industrija.

Letna realizacija presega 30 milijonov EUR.

Imamo več kot 90 % izvoza, od tega dobra polovica v Nemčijo, zelo pomemben delež izvoza pa predstavlja tudi prodaja v Švico, Francijo, Poljsko, Češko, Španijo, Grčijo, Belgijo, Hrvaško, Saudsko Arabijo, Izrael, Italijo, Srbijo, BiH, Turčijo, Čile …

Delujemo skladno s sistemi ISO 9001/2008 in okoljevarstvenim standardom ISO 14001/2004 in IATF 16959.

Z glavnim programom, proizvodnjo mehanizmov za registratorje, kot največji evropski proizvajalec pokrivamo 30 % evropskega oz. 20 % svetovnega trga.

Z močnim investicijskim tempom prihodnost našega podjetja vidimo v popolni avtomatizaciji in robotizaciji proizvodnje.

Opis delovnega mesta

V Železnikih zaposlimo:

Vodjo nabave (m/ž).

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:
- organizacija dela, optimizacija procesov in izdelava planov v nabavi
- sodelovanje pri razvoju novih in razširjanju obstoječih dobaviteljev
- ažurno spremljanje zalog materialov
- poznavanje materialov in njihove uporabe v procesu družbe
- izvajanje nabavnih aktivnosti in skrb za skladnost dokumentacije
- samostojno vzdrževanje baz podatkov cenovnih gibanj materialov

- višja ali visoka izobrazba tehnične ali ekonomske smeri in 5 let delovnih izkušenj na področju nabave
- pričakujemo aktivno znanje angleškega in pasivno nemškega jezika
- obvladovanje pogajalskih veščin komuniciranja in programskih orodij MS Office
- poznavanje informacijskega sistema Infor in orodja MicroStrategy bosta prednost

Če ste samozavestni, prilagodljivi in zanesljivi ter izpolnjujete zgoraj omenjene pogoje, pošljite svojo prijavo z dokazili preko portala Deloglasnik.

Za več informacij pokličite: 04 51 17 725.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

5

Jeziki:

Angleški (napredno), Nemški (osnovno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo
- delo v stabilnem in uspešnem podjetju
- strokovno usposabljanje in izobraževanje ter
- možnost osebnega razvoja

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska