Deloglasnik - Konstrukter stavbnega pohištva iz aluminija (m/ž) - Gornja Radgona - ARCONT d.d. in ARCONT IP d.o.o.
Pošlji prijatelju

Konstrukter stavbnega pohištva iz aluminija (m/ž)

Gornja Radgona

Rok za prijavo:

  • ARCONT d.d. in ARCONT IP d.o.o.

ARCONT smo ekipa 850 sodelavcev in vodilni evropski proizvajalec mobilnih montažnih objektov iz bivalnih enot ter eden največjih proizvajalcev stavbnega pohištva v Sloveniji z uspešnim nastopom na tujih trgih. Z našim razvojem in velikostjo proizvodnje smo ključen del uspešnega avstrijskega koncerna Walter Group. Že vrsto let se ponašamo z odlično bonitetno oceno.

Opis delovnega mesta

K prijavi na delovno mesto:

Konstrukter stavbnega pohištva iz aluminija (m/ž) vabimo ambiciozne kandidate, željne dela v uspešnem podjetju, z odlično bonitetno oceno.

Glavne odgovornosti:
- tehnična obdelava naročil kupcev in izdelovanje konstrukcijske dokumentacije
- tehnična podpora prodaji, proizvodnji, montaži in ostalim službam
- realizacija razvojnih nalog in uvajanje novih izdelkov
- koordinacija nalog in projektov na tehničnem področju, delo v strokovnih timih

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- zaključen študij strojništva, alternativa gradbeništvo ali lesarstvo (zaželena je vsaj 1. bol. stopnja)
- znanje enega tujega jezika za strokovne namene (zaželena nemščina)
- poznavanje dela z Excelom in Autocadom

Prednost bodo imeli kandidati:
- kandidati, ki poznajo SchüCal
- s sposobnostmi za dosledno in hitro reševanje problemov
- z organizacijskimi sposobnostmi, samoiniciativni in samostojni pri delu
- s podobnimi izkušnjami

V kolikor vas delovno mesto zanima in vidite v tem svoj izziv, vas vabimo k oddaji prijave z življenjepisom do 25.09.2020 preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Spretnosti:

Excel, AutoCAD

Kaj vam ponujamo

- odgovorno in dinamično delo
- delovno razmerje za nedoločen čas, s predhodno 6-mesečno dobo uvajanja in usposabljanja, s polnim delovnim časom
- nagrajevanje skladno z rezultati dela in uspešnostjo
- možnost dolgoročnega razvoja in napredovanja

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Pomurska