Deloglasnik - Strokovni sodelavec za finance (m/ž) - Maribor - Energija plus d.o.o.
Pošlji prijatelju

Strokovni sodelavec za finance (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Energija plus d.o.o.

Najpomembnejše dejavnosti družbe Energija plus d.o.o. so nakup in prodaja energentov (električne energije, zemeljskega plina), proizvodnja in prodaja toplotne energije ter financiranje energetskih prihrankov skozi energetsko pogodbeništvo in v okviru javno zasebnih partnerstev. Svoje storitve in blago ponujamo na slovenskem trgu v vseh segmentih tako velikim poslovnim sistemom kakor tudi gospodinjstvom.

Opis delovnega mesta

V podjetju iščemo natančno in odgovorno osebo na delovnem mestu:

Strokovni sodelavec za finance (m/ž).

Kaj bodo tvoje naloge:
- izvajanje finančnih aktivnosti (spremljanje terjatev, obveznosti, likvidnosti,...)
- planiranje in spremljanje denarnih tokov
- izvajanje plačilnega prometa
- pripravljanje strokovnih podlag s področja financ
- nadzor nad stanjem neporavnanih terjatev
- izdelovanje analiz in pripravljanje poročil
- koordinacija, priprava in izvajanje izterjave
- sodelovanje pri projektih, izdelavi letnega gospodarskega načrta, pri pripravljanju ponudb in pogodb
- druga dela in naloge po nalogu nadrejenega v okviru delovnega mesta

Pogoji

- zaključeno VII. stopnjo izobrazbe
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj na podobnih ali enakih delovnih mestih
- znanje angleškega jezika
- dobro poznavanje programov Microsoft Office
- dobro poznavanje finančnega področja
- sistemsko razmišljanje in analitično delovanje
- sposobnost samostojnega dela in skupinskega sodelovanja
- natančnost, vztrajnost, zanesljivost in odgovornost pri svojem delu
- poznavanje področja zakonodaje, okviru svojega delovnega mesta
- zaželeno poznavanje informacijskega sistema SAP

Vabimo vas, da nam ponudbo z življenjepisom posredujete preko portala Deloglasnik.

Prijave pričakujemo do 24.09.2020.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev
- zaposlitev za polni delovni čas 40 ur/teden
- zanimive in razgibane delovne naloge, dinamično delovno okolje in nove izzive
- možnost dodatnega izobraževanja

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije