Deloglasnik - Šiviljec / Šivilja - Ljubljana - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Šiviljec / Šivilja

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika priznanega na trgu, iščemo novo sodelavko/sodelavca za pozicijo:

Šiviljec / Šivilja.

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:
- krojenje in izvajanje operacij šivanja usnja
- upravljanje strojev za razrez materialov
- risanje in izrezovanje krojev
- priprava materialov za izdelavo izdelkov iz usnja

- najmanj III. stopnja izobrazbe, izučena ali priučena šivilja
- zaželene delovne izkušnje s področja šiviljstva – krojenje in šivanje usnja
- ročne spretnosti
- natančnost, vestnost, odgovornost

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno)

Kaj vam ponujamo

- delo v dopoldanskem času in občasno delo ob sobotah
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
- 6 mesečno poskusno delo
- plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjami na področju dela

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas