Deloglasnik - Proizvodni delavec (m/ž) - Slovenske Konjice - ISOKON, d.o.o., Slovenske Konjice
Pošlji prijatelju

Proizvodni delavec (m/ž)

Slovenske Konjice

Rok za prijavo:

  • ISOKON, d.o.o., Slovenske Konjice

ISOKON d.o.o., je podjetje z več kot 30-letnimi izkušnjami na področju predelave tehnične plastike. Je hčerinsko podjetje avstrijske družbe Isosport in del skupine Constantia Industries.

Naše konkurenčne prednosti so kupcem prilagojeni inovativni izdelki in rešitve, tesni odnosi s partnerji, dobro usposobljeni zaposleni, močan oddelek za razvoj.

Opis delovnega mesta

Iščete zaposlitev? Podjetje Isokon išče kandidate za delo v proizvodnji, na sedežu podjetja v Slovenskih Konjicah.

Naloge:
- lažja proizvodna dela
- tehtanje, poravnava materiala, kontrola in pakiranje
- dvigovanje težjih bremen
- skrb za urejeno delovno mesto
- delo v več izmenah
- obvezna uporaba predpisanih zaščitnih sredstev

Pogoji

- vestnost, fleksibilnost in odgovornost do dela
- sposobnost dela v timu
- dobra fizična kondicija
- motorične spretnosti in natančnost
- prenašanje višjih temperaturnih obremenitev
- pripravljenost na večizmensko delo in delo ob vikendih
- izkušnje z delom v proizvodnem podjetju so prednost
- vozniški izpit B kategorije

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- redno plačilo
- dodatne stimulacije, variabilna izplačila in ostale dodatke k rednemu plačilu
- možnost nadgrajevanja znanja in napredovanja
- redno zaposlitev v dinamičnem delovnem okolju ter mladi in motivirani ekipi
- delo v urejenem delovnem okolju
- skrb za zdravje in dobro počutje zaposlenih z vsakoletnim izvajanjem promocije zdravja, team buildingov, piknikov in novoletne zabave
- obdarovanje novorojenčkov
- brezplačno obiskovanje lokalnega fitnesa in skupinskih vadb
- možnost vključitve v kolektivno pokojninsko zavarovanje
- možnost vključitve v kolektivno nezgodno zavarovanje
- izplačilo novoletne nagrade
- možnost brezplačnega parkiranja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Savinjska