Deloglasnik - Izdelovalec kabelskih setov (m/ž) - Lendava - DAIHEN VARSTROJ D.D.
Pošlji prijatelju

Izdelovalec kabelskih setov (m/ž)

Lendava

Rok za prijavo:

  • DAIHEN VARSTROJ D.D.

DAIHEN VARSTROJ varjenje in rezanje ter robotizacija d.d. je uspešno mednarodno podjetje na področju varjenje, rezanja in robotizacije, ter je del Japonske mednarodne korporacije DAIHEN Corporation iz Osake na Japonskem.

Opis delovnega mesta

Glavna naloga:
- izdelava kabelskih setov po načrtih
- razrez in oprema vodnikov po načrtih
- izvajanje kontrole kabelskih setov

Pogoji

Pričakujemo:
- najmanj poklicno izobrazbo tehnične smeri
- samoiniciativnost
- pozitivni odnos do dela in rezultatov dela
- sposobnost dela v skupini

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

- zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
- zaposlitev v uglednem in uspešnem mednarodnim podjetjem
- varno in urejeno delovno okolje
- možnost stalnega strokovnega izobraževanja in napredovanja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Pomurska