Deloglasnik - Strokovni sodelavec / skrbnik ključnih kupcev (m/ž) - Ljubljana - MEDIPRO d.o.o.
Pošlji prijatelju

Strokovni sodelavec / skrbnik ključnih kupcev (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • MEDIPRO d.o.o.

Opis delovnega mesta

Zaradi širitve obsega poslovanja iščemo:

Strokovnega sodelavca/skrbnika ključnih kupcev (m/ž) na področju Slovenije.

Kandidat bo prevzel področje inovativnih medicinskih pripomočkov in/ali izdelkov za raziskovalne in industrijske laboratorije. Kandidat bo prevzel prodajne in marketinške aktivnosti za določeno področje izdelkov.

Delo bo obsegalo predvsem aktivnosti na terenu in stike s kupci.

Nalog in odgovornosti:
- sodelovanje z dobavitelji z namenom pridobivanja potrebne dokumentacije, marketinških materialov, specifikacij, diferenciacij in drugih ključnih informacij
- priprava in prilagoditev pridobljenih informacij, dokumentacije in materialov
- vsebinska priprava in izpeljava izobraževanj, treningov ter predstavitev
- pregled in analiza trga ter konkurence, identificiranje novih priložnosti in priprava predlogov za njihov izkoristek
- zagotavljanje podpore na svojem področju v okviru priprave dokumentacije za javne razpise
- priprava analiz, poročil, pregledov, marketinških in prodajnih strategij ter planov, in predlogov za oblikovanje cen ter marž

Kraj dela: vključuje terensko delo po Sloveniji.

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- vsaj VII. stopnjo izobrazbe farmacevtske, naravoslovne (kemija, biokemija, biologija…), zdravstvene ali druge ustrezne smeri
- napredna uporaba Excela (obvladovanje dela s prodajnimi podatki, plani, poročili ipd.) in Power Pointa
- odlično znanje angleškega jezika, dodatno znanje drugih tujih jezikov (npr. nemški ali hrvaški jezik) je zaželeno
- vozniški izpit B kategorije

Prednosti pri izbiri kandidatov:
- izkušnje s podobnimi delovnimi nalogami na delovnem mestu produktnega specialista, strokovnega sodelavca ali produktnega vodje v prodaji medicinskih pripomočkov medicinskim sestram in zdravnikom v bolnišnicah. Zaželena področja so kirurgija, hemodializa, intenzivna medicina, urgenca, laboratorijska diagnostika in/ali laboratorijske opreme, potrošnega materiala in reagentov
- izkušnje s produktnim vodenjem, analiziranjem potreb trga in konkurence, pripravo prodajne in marketinške strategije, izkušnje s pripravo in adaptacijo marketinških materialov, specifikacij, diferenciacij, analiz, planov, poročil
- poznavanje prodajnih tehnik in občutek za delo s strankami
- poznavanje postopkov javnih naročil
- odlične prodajne, pogajalske in predstavitvene spretnosti
- strokovnost, odgovornost in samoiniciativnost
- ciljna usmerjenost in zanesljivost
- zdravo izdelana moralno-etična načela in ustrezna osebna integriteta
- analitičnost, usmerjenost k rezultatom in kakovosti
- organizacijske spretnosti, sposobnost hitrega mišljenja in učenja, spretnosti učinkovitega iskanja rešitev, ----sposobnosti prezentiranja, prepričljivost,
- potencial za vodenje

Vloge s kratkim življenjepisom pošljite preko portala Deloglasnik.

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja, VIII/1. magisteriji znanosti

Jeziki:

Angleški (odlično)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Excel, Power Point

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas
- priložnost postati del uspešnega, strateško naravnanega, stabilnega, strokovnega in inovativnega podjetja
- možnost osebnega in profesionalnega razvoja
- možnost samostojnega dela in odločanja
- možnosti za učenje, razvoj in karierno napredovanje
- treninge in izobraževanja
- prijetno, sproščeno in vzpodbudno delovno okolje
- služben telefon in prenosni računalnik
- stimulativno plačilo po učinku
- polni delovni čas
- poskusno delo 6 mesecev

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska