Deloglasnik - Vodja vrtnarskih del (m/ž) - Radovljica - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja vrtnarskih del (m/ž)

Radovljica

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, uspešno vrtnarijo na Gorenjskem, iščemo novega sodelavca na delovnem mestu:

Vodja vrtnarskih del (m/ž).

Delo poteka v vrtnarskem centru naročnika, glede na naročila pa se občasno izvajajo dela tudi na terenu, pri naročnikih.

Pogoji

Za zasedbo delovnega mesta pričakujemo sodelavca/ko, ki:
- ima srednjo izobrazbo hortikulturne smeri,
- zna odgovorno in gospodarno ravnati s stroji, z opremo, orodji, materiali in s časom pri načrtovanju in izvajanju vrtnarske proizvodnje,
- zna zagotavljati kakovost vrtnarske proizvodnje in storitev
- ima ustrezne delovne izkušnje na delih; vodenja vrtnarskih del, svetovanje strankam, prodaja trajnic in sezonskega cvetja, grmičevja, orodja ipd., priprava načrtov za zasaditev in izvedba zasaditev posameznih vrst rastlin
- ima vozniški izpit B kategorije
- ima odlično znanje slovenskega jezika na pogovornem nivoju

Pričakujemo ustrezno komunikativno in proaktivno osebo, ki bo obraz našega naročnika v dobrem vodenju vrtnarskih del in po potrebi tudi dela na terenu.

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Jeziki:

Slovenski (odlično)

Vozniško dovoljenje:

B

Naročnik nudi dobro plačilo in povračilo vseh stroškov dela. V podjetju izplačujejo tudi nadpovprečni regres in božičnico.

Zaposlitev bo najprej za določen čas, s poskusnim delom, zaželeno pa je dolgoročno sodelovanje.

Pričetek dela predvidoma v začetku leta 2021.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije