Deloglasnik - Operater stroja (m/ž) - Koper - Ak Automotive d.o.o.
Pošlji prijatelju

Operater stroja (m/ž)

Koper

Rok za prijavo:

  • Ak Automotive d.o.o.

Opis delovnega mesta

- samostojno varjenje po postopkih MIG/MAG, TIG Varjenje manjših serijskih sklopov
- ročno varjenje
- robotsko varjenje
- izvajanje samokontrole opravljenega dela, Meritve v procesu
- varjenje podsklopov in sklopov elektro komponent
- kontrola izbire materiala in varilnega materiala ter pravilnih varilnih parametrov
- avto kontrola pri izvajanju varjenja, preverjanje kvalitete izdelanih in dobavljenih delov
- pripravljanje delovnih sredstev, sestavljanje in nastavljanje orodja
- nadziranje delovanja delovne opreme in javljanje potreb po vzdrževalnih posegih
- skrb za čisto in urejeno delovno okolje
- delovne naloge po odreditvi nadrejenega delavca

Pogoji

Zahteve:
- izobrazba: 3., 4. ali 5. stopnja
- smer: nižja poklicna tehnične smeri ali oblikovalec kovin ali strojni tehnik

Pričakujemo:
- želeno zaključeno izobrazbo obdelovalec kovin – varilec, ni pa pogoj
- vsaj 1 leto izkušenj iz varjenja
- pripravljenost na izobraževanja
- komunikativno in zanesljivo osebo
- dinamičnost, natančnost, resnost in odgovornost

Kandidate, ki vas delovno mesto zanima in ustrezate razpisnim pogojem, vabimo, da nam svojo prijavo in življenjepis pošljete preko portala Deloglasnik.

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

- delo v stabilnem podjetju, delo v urejenem delovnem okolju
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja
- izobraževanja
- možnost napredovanja. polni delovni čas priložnost za osebni in karierni razvoj

Vrsta zaposlitve:

Določen čas