Deloglasnik - Delavec v proizvodnji (m/ž) - Novo mesto - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v proizvodnji (m/ž)

Novo mesto

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, uspešnega in prepoznanega mizarja v okolici Novega mesta, zaradi širitve poslovanja iščemo novega sodelavca za delovno mesto:

Delavec v mizarski proizvodnji – lakirec (m/ž).

Lokacija dela:
- okolica Novega mesta cca 10 km

- najmanj poklicna šola tehnične smeri, ni nujno, da ste mizar
- ročna spretnost in učljivost
- delovne izkušnje iz dela v mizarski delavnici z lesnoobdelovalnimi stroji in ustrezne izkušnje z lakiranjem lesenih izdelkov
- natančnost, vestnost, odgovornost ter veselje do dela z lesom

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Jeziki:

Slovenski (odlično)

- delo v dopoldanskem času od 6 – 14 ure ter občasno delo ob sobotah ali po potrebi odrejeno nadurno delo
- zaposlitev za določen čas s poskusnim delom, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja
- mesečna stimulacija vezana na delovno uspešnost
- plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije