Deloglasnik - Srednja medicinska sestra / zdravstveni tehnik - Grosuplje - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Srednja medicinska sestra / zdravstveni tehnik

Grosuplje

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našo stranko, večji dom starejših občanov na območju Dolenjske iščemo več novih sodelavcev/sodelavk za delovno mesto:

Srednja medicinska sestra / zdravstveni tehnik.

Opis delovnega mesta:
- izvajanje zdravstvene nege in varstva uporabnikov
- nudenje medicinske pomoči
- priprava in delitev predpisane terapije in urejanje pripomočkov
- izvajanje medicinsko – tehničnih posegov
- opazovanje stanja stanovalcev in poročanje
- vodenje dokumentacije in evidence o svojem delu in storitvah
- izvajanje del in nalog v skladu z delovnim planom Zavoda

Lokacija dela: Okolica Grosuplja cca 15 km.

Pogoji

- srednjo strokovno, srednjo splošno, zdravstvo, drugo
- delovne izkušnje so zaželene, niso pa nujne
- vozniško dovoljenje B kategorije
- pričakujemo komunikativno osebo z veseljem do dela s starostniki
- znanje slovenskega jezika, v primeru kandidature tujca se zahteva nivo B1

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Slovenski (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- zanimivo in ustvarjalno delo ter dobre medsebojne odnose
- redno delovno razmerje
- izmensko delo, po razporedu tudi vikendi
- plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev
- DSO, ki je eno izmed bolj zaželenimi med iskalci teh storitev

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije