Deloglasnik - Bolničar - negovalec (m/ž) - Grosuplje - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Bolničar - negovalec (m/ž)

Grosuplje

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našo stranko, večji dom starejših občanov na območju Dolenjske iščemo več novih sodelavcev/sodelavk za delovna mesta:

Bolničar - negovalec (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- pomoč pri zdravstveni negi in oskrbi stanovalcev
- higienska oskrba stanovalcev in vzdrževanje njihovega okolja
- pomoč stanovalcem pri hranjenju in skrb za hidracijo
- pomoč pri oblačenju in slačenju ter kopanju stanovalca
- obračanje, dvigovanje, prenašanje, prevažanja in spremljanje stanovalcev v domu in izven doma
- vključevanje v negovalni team
- evidentiranje opravljenih negovalnih intervencij
- izvajanje del in nalog v skladu z delovnim planom Zavoda

Lokacija dela:
- okolica Grosuplja cca 15 km

Pogoji

- srednjo poklicno šolo, Zdravstvena nega in babištvo
- delovne izkušnje niso zaželene
- pričakujemo osebo z veseljem do dela s starostniki
- znanje slovenskega jezika, v primeru kandidature tujca se zahteva nivo A1

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Jeziki:

Slovenski (osnovno)

Kaj vam ponujamo

- dobre medsebojne odnose
- redno delovno razmerje
- izmensko delo, po razporedu tudi vikendi
- plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev
- DSO, ki je eno izmed bolj zaželenimi med iskalci teh storitev

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije