Deloglasnik - Mizar (m/ž) - Preddvor - Jelovica hiše d.o.o.
Pošlji prijatelju

Mizar (m/ž)

Preddvor

Rok za prijavo:

  • Jelovica hiše d.o.o.
  • Telefon: +386 4 5113 236

Jelovica HIŠE d.o.o. je podjetje z dolgoletno tradicijo in izkušnjami pri izdelavi montažnih hiš in objektov. V Jelovici ustvarjamo tradicionalno moderen, svež in z naravo povezan življenjski slog. Smo ekološko, napredno, moderno in svetovno priznano podjetje, usmerjeni v energetsko varčnost naših proizvodov.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabimo več izkušenih, samostojnih kandidatov m/ž za delo na delovnem mestu:

Samostojni mizar (m/ž) v proizvodnji lesenih montažnih hiš in objektov.

Naloge in odgovornosti:
- izvajanje dela skladno s pravili stroke, v skladu s proizvodno in tehnično dokumentacijo, po načelih dobrega gospodarja
- delo na mizarskih strojih z ročnim ali numeričnim krmiljenjem
- opravljanje raznih ročnih mizarskih del po predpisanem postopku
- delo z ročnim, električnim in pnevmatskim orodjem
- izvajanje dela skladno z navodili in predpisi iz področja varstva pri delu in požarne varnosti ter uporaba predpisanih osebnih zaščitnih sredstev
- delo lahko poteka v proizvodnji ali na terenu

Delo poteka v proizvodnji hiš v Preddvoru na naslovu Hrib 1, Preddvor.

- poklicno izobrazbo lesarske ali druge ustrezne smeri ali nižjo poklicno izobrazbo lesarske ali druge ustrezne smeri
- vsaj 3 mesečne delovne izkušnje, zaželeno je, da kandidati poznajo montažni način gradnje
- zdravstveno sposobnost
- splošno telesno spretnost
- samostojnost
- zanesljivost in odgovornost pri delu
- točnost in natančnost
- vztrajnost in voljo do dela

Pisne ponudbe z dokazili o izpolnjevanju pogojev in kratkim življenjepisom pričakujemo preko portala Deloglasnik.

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

- sklenitev pogodbe o zaposlitvi za določen čas 3 mesecev, s polnim delovnim časom in možnostjo podaljšanja delovnega razmerja
- kreativno in dinamično delo v uspešnem podjetju
- možnost osebnega in kariernega razvoja
- stimulativno plačilo vezano na rezultate
- strokovno nadgradnjo vaših znanj

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska