Deloglasnik - Skladiščnik / Viličarist (m/ž) - Postojna - KOROTAJ d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skladiščnik / Viličarist (m/ž)

Postojna

Rok za prijavo:

  • KOROTAJ d.o.o.
  • Naslov: Stegne 21, 1000 Ljubljana

Znano in uspešno podjetje s poslovno enoto v Semiču vabi k sebi nove sodelavce, ki bi bili kos izzivom in nalogam trenutnim situacijam, ter se znajo prilagajati za skupni uspeh.

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika iščemo osebo za zasedbo dinamičnega delovnega mesta skladiščnik / viličarist (m/ž). Temeljna dejavnost podjetja je razvoj, proizvodnja in trženje izdelkov iz termoplastov. Omenjeno dejavnost družba uresničuje s programom sanitarne tehnike.

Naloge in odgovornosti:
- nakladanje, razkladanje in transportiranje blaga
- vodenje in urejanje skladiščne dokumentacije in evidenc
- preventivno vzdrževanje delovnih sredstev
- druga skladiščna dela
- čiščenje in urejanje delovnega okolja
- pripravljenost na delo v 2-izmenah

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- izpit za upravljanje viličarja ter izkušnje s primerljivim delom
- računalniško pismenost
- pripravljenost na fizične obremenitve
- natančnost, organiziranost, odzivnost

Vabimo vas, da nam pošljete svojo predstavitev ter ustrezna dokazila preko portala Deloglasnik.

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program

Delovne izkušnje (v letih):

3

Kaj vam ponujamo

Delovno mesto ponuja:
- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročne zaposlitve
- široke možnosti strokovnega izobraževanja in usposabljanja
- urejene delovne razmere in stimulativne delovne pogoje
- poskusno delo: 1 mesec
- polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije