Deloglasnik - Komercialist (m/ž) - Ljubljana - BP Vision d.o.o.
Pošlji prijatelju

Komercialist (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • BP Vision d.o.o.
  • Naslov: Polica 52I, 1290 Grosuplje

BP VISION d.o.o., kadrovski inženiring, jasne kadrovske rešitve, delujemo kot zunanja kadrovska služba na področju kadrovanja, delovno pravnem področju, izdelavi internih aktov, sistemov nagrajevanja in vrednotenja delovnih mest.

Smo člani mednarodne organizacije podjetnikov, BNI Karantanija.

Opis delovnega mesta

Za poslovno stranko, uveljavljeno na področju proizvodnje in prodaje gospodinjskih produktov v Ljubljani, zaradi povečanja poslov iščemo nove sodelavce, trenutno najbolj aktualno pa je delovno mesto:

Komercialist (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- pridobivanje novih strank/kupcev, naročil in ohranjanje stikov z obstoječimi strankami v Sloveniji in tujini
- priprava kalkulacij, izdelava ponudb, priprava nabavnih in prodajnih cenikov, sklepanje pogodb
- vodenje predpisane dokumentacije in postopkov ter reševanje reklamacij s kupci in dobavitelji za Slovenijo in tujino
- odgovornost za izboljšanje dobave pri že obstoječih ključnih strankah in asertivno iskanje novih v skladu s strategijo in cilji podjetja

Kraj dela: Ljubljana, teren po Sloveniji.

Pogoji

- poslovno komunikacijo, samoiniciativnost, asertivnost
- ekonomska smer, usmerjenost v trženje
- željo po timskem delu in usmerjenost k cilju
- vozniški izpit B kategorije
- aktivno znanje angleščine
- napredno znanje Excella

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko portala Deloglasnik.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

4-5

Jeziki:

Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Excel

- dolgoročno zaposlitev in ustvarjalen kolektiv za skupno doseganje komercialnih planov in ciljev
- polni delovni čas
- poskusno delo 6 mesecev
- stimulativno plačilo

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska