Deloglasnik - CNC programer - operater (m/ž) - Dolenjska - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

CNC programer - operater (m/ž)

Dolenjska

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika priznanega na trgu, iščemo novega sodelavca za pozicijo:

CNC programer in operater stroja (m/ž) v tekstilni proizvodnji.

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:
- samostojno programiranje in nastavljanje CNC stroja
- nastavitev orodja na stroju in pomožnih materialov za obdelavo
- delo na CNC stroju, opravljanje kontrole in meritev na izdelkih
- skrb za nemoteno delovanje stroja ter za red in čistočo
- posluževanje in nadzor nad delovanjem stroja
- upravljanje s transportnimi sredstvi
- izpolnjevanje proizvodne dokumentacije

Pogoji

- najmanj srednja poklicna šola (strojna, elektro, lesna …)
- poznavanje tehnične dokumentacije, znanje programiranja
- zaželene delovne izkušnje v kovinski ali lesni industriji
- samostojnost, natančnost in motiviranost za delo
- veselje za delo CNC operaterja

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Kaj vam ponujamo

- delo v dopoldanskem času in občasno delo ob sobotah
- zaposlitev za določen čas s poskusnim delom, z možnostjo dolgoročnega sodelovanja
- mesečna stimulacija vezana na delovno uspešnost
- plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije