Deloglasnik - Vzdrževalni mehanik (m/ž) - Koper - Ak Automotive d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalni mehanik (m/ž)

Koper

Rok za prijavo:

  • Ak Automotive d.o.o.
  • Naslov: Cesta Marežganskega upora 2, 6000 Koper

Obiščite nas na spletni strani.

Kraj dela: Koper

Opis delovnega mesta

  • popravilo strojev in naprav ob okvarah
  • izvajanje vzdrževalnih del (rezanje, vrtanje, brušenje, krivljenje)
  • priprava in obdelava posameznih elementov in sklopov
  • preizkus delovanja strojev
  • ostala dela po navodilih nadrejenega

Pričakujemo:

  • najmanj III. stopnjo izobrazbe
  • predhodne delovne izkušnje na področju popravila strojev/naprav (mehanike, tehnike ipd.)
  • odgovoren odnos do dela in orodja
  • pripravljenost na delo v timu
  • samostojnost pri delu, natančnost in vestnost

Ponudba dela:

  • Dobre pogoje dela in dobre medsebojne odnose v prijetnem kolektivu
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom
  • Redno in stimulativno plačilo
  • Enoizmensko delo

Pošljite življenjepis v angleščini, slovenščini ali nemščini, preko portala Deloglasnik.