Deloglasnik - Tehnik vodenja procesov (m/ž) - Koper - Ak Automotive d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnik vodenja procesov (m/ž)

Koper

Rok za prijavo:

  • Ak Automotive d.o.o.
  • Naslov: Cesta Marežganskega upora 2, 6000 Koper

JEZIK:

Obiščite nas na spletni strani.

Kraj dela: Koper

Opis delovnega mesta

  • Vodenje velikih do srednje projektov; razvoj in vključitev izboljšav nadzora procesa
  • Ustvarjanje pripovedi in diagramov poteka nadzora procesa
  • Razvoj kode in grafike ter simulacijsko testiranje
  • Opravite preverjanje zank in blokade
  • Dokumentacija in izvajanje procesnih kod vseh vrst
  • Podpirajte postopke avtomatizacije procesov
  • Vzdrževanje in posodabljanje celotne strojne in programske opreme
  • Odpravljanje težav, povezanih z nadzorom
  • Vlakovne operacije na izboljšavah, povezanih s krmiljenjem
  • Pravočasno se odzvati na vprašanja o zasaditvi in nadzoru sistema

Pričakujemo:

  • Diploma inženirja ali podobno
  • izkušenj s kontrolo, izredni študij elektrotehniške tehnologije ali računalništva
  • Usposobljenost za MS Office
  • Spretnosti načrtovanja projektov
  • Močne večopravilne sposobnosti
  • Močne analitične, kritične in logične sposobnosti razmišljanja
  • Dobro razumevanje varnostnih protokolov

Ponudba dela:

  • Dobre pogoje dela in dobre medsebojne odnose v prijetnem kolektivu
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom
  • Redno in stimulativno plačilo
  • Enoizmensko delo

Pošljite življenjepis v angleščini, slovenščini ali nemščini, preko portala Deloglasnik.

LANGUAGE:

Visit our website.

Process Control Technician

Place of work: Koper

Responsibilities

  • Leadership of big to medium sized projects; developing and incorporating process control improvements
  • Generation of process control narratives and flowcharts
  • Code and graphics development and simulation testing
  • Perform loop and interlock checks
  • Documentation and implementation of process control codes of all types
  • Support process automation operations
  • Maintenance and update of all hardware and software
  • Troubleshoot and correct control related issues
  • Train operations on control related improvements
  • Respond in a timely manner to plant and control system issues

General Qualifications:

  • Degree in Engineering or similar
  • Experience in control, Degree study of electrical technology or computer science
  • Proficiency in MS Office
  • Project management skills
  • Strong multitasking abilities
  • Strong analytical, critical, and logical thinking skills
  • A sound understanding of safety protocols
  • Ability to focus under pressure and meet deadlines

The job offers:

  • Good working conditions and good mutual relations in a pleasant team
  • employment for an indefinite period with a 3-month probationary period
  • regular and incentive payment
  • one-shift work

Send your CV in english, slovenian or german, via Deloglasnik.