Deloglasnik - Procesni tehnolog (m/ž) - Koper - Ak Automotive d.o.o.
Pošlji prijatelju

Procesni tehnolog (m/ž)

Koper

Rok za prijavo:

  • Ak Automotive d.o.o.
  • Naslov: Cesta Marežganskega upora 2, 6000 Koper

Obiščite nas na spletni strani.

Kraj dela: Koper

Opis delovnega mesta

  • optimizacija proizvodnih procesov, oblikovanje predlogov ter izvedba optimizacij tehnoloških rešitev in izboljšav v proizvodnji
  • uvajanje vitke proizvodnje z uporabo orodji analize s ciljem uvedbe uravnoteženih in stroškovno učinkovitih procesov
  • načrtovanje, izdelava in vzdrževanje tehnoloških postopkov, delovnih navodil ter postavitve proizvodnje
  • izdelava, vodenje in arhiviranje tehnološke dokumentacije, analiz in poročil
  • sodelovanje pri oblikovanju končnih cen izdelkov
  • stalno izvajanje meritev (normiranje) in določanje optimalnih izdelovalnih časov s ciljem znižanja proizvodnih stroškov
  • vzdrževanje ažurnih SAP matičnih podatkov, vezanih na proizvodno tehnologijo (delovna mesta, tehnološki postopki, normativi, itd.)
  • dnevna podpora proizvodnji za nemoteno delovanje delovnih operacij in postopkov
  • sodelovanje na projektih
  • opravljanje drugih splošnih in strokovno operativnih del in nalog po posebnih nalogah in zadolžitvah

Pričakujemo:

  • vsaj višješolska (VI/1.) izobrazba tehnične smeri
  • vsaj 2 leti izkušenj na podobnem delovnem mestu
  • izkušnje z informacijskim sistemom SAP
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • zaželene izkušnje v elektroindustriji
  • samostojnost, fleksibilnost in odgovornost

Ponudba dela:

  • zaposlitev za določen čas
  • izzivov polno delo z odličnimi priložnostmi za osebni ter strokovni razvoj
  • dinamično in prijazno delovno okolje
  • ustrezno nagrado za dobro opravljeno delo
  • dodatna izobraževanja in dopolnjevanje znanja s specifičnega področja

Pošljite življenjepis v angleščini, slovenščini ali nemščini, preko portala Deloglasnik.