Deloglasnik - Mehanik / serviser motorjev (m/ž) - Miklavž na Dravskem Polju - BELL D.O.O.
Pošlji prijatelju

Mehanik / serviser motorjev (m/ž)

Miklavž na Dravskem Polju

Rok za prijavo:

  • BELL D.O.O.

Opis delovnega mesta

BELL d.o.o., Ptujska cesta 13, 2204 Miklavž na Dravskem polju objavlja prosto delovno mesto:

Mehanik / serviser motorjev Deutz in Volvo Penta v delovnih strojih na terenu in v delavnici (m/ž).

Vaše delo bo obsegalo:
- servisiranje motorjev Deutz in Volvo Penta v delavnici in na terenu
- diagnosticiranje in popravilo napak in okvar
- naročanje, prevzem, skladiščenje, odprema in dostava blaga

Pogoji

Pričakujemo:
- IV. ali V. stopnja izobrazbe strojniške smeri (mehanik, strojni tehnik, mehatronik, …)
- poznavanje delovanja dizelskih motorjev v delovnih strojih
- poznavanje motorskih komponent, tehničnih načrtov
- branje in razumevanje tehnoloških in elektro načrtov
- izkušnje v dejavnosti servisiranja in vzdrževanja
- poznavanje dela z računalnikom (katalogi, diagnostični programi, Word, Excel, E-mail, splet, ...)
- znanje nemškega in/ali angleškega jezika (dobro pogovorno in pisno)
- komunikativnost, natančnost, skupinsko in samostojno delo
- veljaven vozniški izpit B kategorije

Prijave z kratkim življenjepisom in dosedanjimi delovnimi izkušnjami, prosimo, pošljite preko portala Deloglasnik.

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Nemški (napredno), Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Outlook, Internet

Kaj vam ponujamo

- urejene delovne pogoje
- službeno delovno vozilo z orodjem za delo na terenu
- izobraževanje in usposabljanje doma in v tujini
- poskusna doba 6 mesecev

Delo se bo sklenilo za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije