Deloglasnik - Viličarist (m/ž) - Logatec - DS SMITH SLOVENIJA d.o.o.
Pošlji prijatelju

Viličarist (m/ž)

Logatec

Rok za prijavo:

  • DS SMITH SLOVENIJA d.o.o.

Podjetje DS Smith Slovenija d.o.o., s poslovnimi enotami Brestanica, Logatec in Rakek je proizvajalec valovitega kartona in embalaže iz polnega ter valovitega kartona.

Podjetje je del mednarodne skupine DS Smith, ki ima sedež v Londonu, preko 250 proizvodnih obratov v 37 državah in zaposluje preko 28.500 sodelavcev.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabimo motivirane in timsko naravnane kandidate.

Področje dela:
- nakladanje, skladiščenje in prevzem gotovih izdelkov
- odgovornost za pravočasno dostavo in odvoz materiala
- skrb za odgovorno in varno uporabo ter tehnično brezhibnost viličarja
- delo s čitalnikom črtnih kod

Lokacija dela: Logatec.

Razpisanih je več prostih delovnih mest.

Pogoji

Pričakujemo:
- izobrazba IV. stopnje
- izpit za viličarja
- predhodne izkušnje z upravljanjem viličarja
- pripravljenost na večizmensko delo
- zanesljivost, odgovornost in samostojnost

Prijave z življenjepisom posredujte preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

- zaposlitev za določen čas 6 mesecev z željo po dolgoročnem sodelovanju
- urejeno in varno delovno okolje
- možnost kariernega in osebnega razvoja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije