Deloglasnik - Specialist kakovosti zunanjih dobav (m/ž) - Koper - Ak Automotive d.o.o.
Pošlji prijatelju

Specialist kakovosti zunanjih dobav (m/ž)

Koper

Rok za prijavo:

  • Ak Automotive d.o.o.
  • Naslov: Cesta Marežganskega upora 2, 6000 Koper

JEZIK:

Obiščite nas na spletni strani.

Kraj dela: Koper

Opis delovnega mesta:

  • Izvajanje kontrolnih pregledov za vhodne dele in materiale
  • Preverja ali vhodni material ali komponente ustrezajo zahtevam kupca
  • Izpolnjevanje dokumentov v zvezi z izvedenim kontrolnim pregledom
  • Razume uporabo merilnih orodij in opreme
  • Izvaja presoje pri dobaviteljih, potrdi procese in metode skladno z zahtevami kupca.
  • Tolmačenje inženirskih risb (GD&T)
  • Preverja aktivnosti povezane z prebiranjem in dodelavami s strani dobaviteljev in/ali tretje strani (definiranje in spremljanje aktivnosti)
  • Izvedba reklamacij od/do dobavitelja
  • Spremljajte napredka 8D poročila, analize vzrokov, korektivnih ukrepov s strani dobavitelja
  • dokumentiranje vseh izvedenih aktivnosti

Zahteve:

  • srednja tehnična stopnja (tehnično znanje / spretnosti / sposobnosti za opravljanje dela)
  • 2 leti predhodnih izkušenj v proizvodnji
  • osnovne kompetence (načrt nadzora, SPC, metoda 8D ali druge metode reševanja problemov, korektivni ukrepi)
  • inženirska risba
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • znanje Microsoft Office, SPC
  • zahtevani dokumenti in potrdila (VDA 6.3, ISO 9001, IATF 16949)

Nudimo:

  • Stalna zaposlitev po uspešno opravljenem 6-mesečnem poskusnem delu
  • Neomejena podpora pri delu
  • Prijetno delovno okolje, v pozitivni ekipi zaposlenih
  • Možnost osebnega in poklicnega razvoja

Pošljite življenjepis v angleščini, slovenščini ali nemščini, preko portala Deloglasnik.

LANGUAGE:

Visit our website.

Incoming Material Inspection Technician

Place of work: Koper

Job Description:

  • inspection approvals on incoming parts and materials
  • Verifying incoming material and meeting the customer requirements in processing of material
  • Completing inspection related documents
  • Understands how to use measurement tools and equipment
  • Perform process audits per inspection worksheet, gage instructions and other customer requirements
  • Interpret customer drawings (GD&T)
  • Verify quality of sort and rework operations. (Set-up sorts)
  • Menaging of claims from/to supplier
  • Follow the progress of 8D report, corrective action
  • Document all performed activities

We expect:

  • Technical Secondary degree (Must possess the technical knowledge/skills/abilities to perform the job)
  • Work experience and duration:2 years prior experience in manufacturing strongly preferred
  • Basic competencies that the candidate should have: Quality requiraments in automotive industry (Control plan, SPC, 8D method or other problem solving methods, corrective action), Engineering drawing
  • Fluent knowledge of English
  • MS. Office, SPC computer knowledge
  • Documents and certificates requested (VDA 6.3, ISO 9001, IATF 16949)

The job offers:

  • Permanent employment after successfully completing a 6-month probationary period
  • Unlimited support at work
  • Pleasant working environment, in a positive team of employees
  • The possibility of personal and career development

Send your CV in english, slovenian or german, via Deloglasnik.