Deloglasnik - Viličarist (m/ž) - Koper - Ak Automotive d.o.o.
Pošlji prijatelju

Viličarist (m/ž)

Koper

Rok za prijavo:

  • Ak Automotive d.o.o.
  • Naslov: Cesta Marežganskega upora 2, 6000 Koper

Obiščite nas na spletni strani.

Kraj dela: Koper

Opis delovnega mesta

  • nakladanje, prenašanje in razkladanje blaga z viličarjem
  • ročno prekladanje
  • tekoče vzdrževanje viličarja

Pričakujemo:

  • opravljen izpit za vožnjo viličarja
  • pripravljenost na nadurno delo
  • pripravljenost na delo v treh izmenah (občasno tudi 4-ih)
  • natančnost in zanesljivost
  • sodelovalnost in odgovornost do dela

Ponudba dela:

  • Prijetno delovno okolje, v pozitivni ekipi zaposlenih
  • Delo za določen čas v prijetnem kolektivu

Pošljite življenjepis v angleščini, slovenščini ali nemščini, preko portala Deloglasnik.