Deloglasnik - Tehnolog orodjarne - kontrolor (m/ž) - Poljane - POLYCOM Škofja Loka d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnolog orodjarne - kontrolor (m/ž)

Poljane

Rok za prijavo:

V podjetju Polycom Škofja Loka d. o. o. nudimo storitve predelave plastičnih mas in izdelave zahtevnih orodij za brizganje plastičnih mas.

Izdelujemo tehnično zahtevne izdelke ter montiramo sklope za različna področja: avtomobilsko industrijo, kompresorsko tehniko, elektroindustrijo, gospodinjske aparate in izdelke za osebno nego. Ponosni smo na naše strokovno usposobljene sodelavce, s pomočjo katerih presegamo želje naših naročnikov.

Veliko vlagamo v znanje naših zaposlenih, zato jim nudimo možnost strokovnega izpopolnjevanja.

Zaposlene aktivno vključujemo v razvoj in rast podjetja, kar pomeni, da spodbujamo njihovo ustvarjalnost in jih spodbujamo k snovanju novih idej.

Opis delovnega mesta

Objavljamo prosto delovno mesto:

Tehnolog orodjarne - kontrolor (m/ž).

Kaj delo obsega?
- uporaba merilnih pripomočkov
- delo na 3D merilnem stroju in po možnosti na 3D skenerju
- programiranje 3D merilnega stroja
- priprava merskih poročil
- uporaba programske opreme Creo
- uporaba programerske opreme Microsoft Office
- drugo

Pogoji

Iščemo sodelavca, ki ima sledeče kompetence:
- usmerjenost v kakovost
- usmerjenost v rezultate
- strokovnost
- komunikativnost
- osebna zavzetost
- naravnanost h timskemu delu

Pričakujemo:
- poznavanje programske opreme Creo
- poznavanje programerske opreme Microsoft Office
- znanje angleškega jezika
- VI. stopnja izobrazbe – tehnična smer

Vaše cenjene prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik do 31.05.2021.

Razgovori bodo potekali tudi v vmesnem času.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Kaj vam naše podjetje nudi:
- delo v uspešnem, mednarodno priznanem podjetju
- dinamično delo
- karierni razvoj
- delo v novih, svetlih prostorih
- interno organizirani dogodki
- delo v mladem, prijetnem kolektivu
- zagotovljen topel obrok med delovnim časom
- parkirna mesta
- … in še mnogo več

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska