Deloglasnik - Voznik tovornih vozil (m/ž) - Sežana - Mercator d.d.
Pošlji prijatelju

Voznik tovornih vozil (m/ž)

Sežana

Rok za prijavo:

  • Mercator d.d.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabimo nove sodelavce za delo na delovnem mestu:

Voznike tovornih vozil (m/ž) v DC Sežana.

Vaše delo bo zajemalo:
- razvoz blaga po delovnih nalogih
- pripravo transportnega vozila za razvoz
- nakladanje in razkladanje blaga
- vodenje predpisanih evidenc
- zavarovanje blaga pred poškodbami in kvarom
- preprečevanje odtujevanja blaga

K sodelovanju vabimo kandidate z dokončano poklicno šolo za voznike motornih vozil ali zaključeno IV. stopnjo izobrazbe. V kolikor niste slovenski državljan, je potrebno imeti urejeno delovno dovoljenje.

Pogoj za sklenitev pogodbe o zaposlitvi je tudi lastnoročno podpisana izjava kandidata o nekaznovanosti, ki jo je potrebno dostaviti skupaj z dokumentacijo za zaposlitev.

Vaše prijave na prosto delovno mesto z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite preko povezave za prijavo.

Prijave pričakujemo do 31.05.2021. Obravnavali jih bomo zaupno.

Kaj vam ponujamo

Kaj pa lahko vi pričakujete od nas?
- redno plačilo ter višji regres kot ga določa Kolektivna pogodba trgovine
- 2-izmensko delo v fiksnih izmenah
- proste nedelje
- delovne sobote po vnaprej določenem razporedu
- vnaprej napovedano in dodatno stimulirano delo izven rednega delovnega časa
- mogočeno izplačilo ali koriščenje morebitnega presežka ur
- dodatno stimulativno nagrajevanje na podlagi količinskih normativov
- uporabo redno vzdrževanih, ter tehnično ustreznih vozil
- delo v klimatiziranih vozilih z dvižnimi rampi
- dodatna letna izobraževanja (koda 95, varčna vožnja)

Pogodbo o zaposlitvi bomo sklenili za nedoločen čas, s 3-mesečnim poskusnim delom.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Obalno-kraška