Deloglasnik - Delovodja (m/ž) - Šentjur pri Celju - ALPOS ALU, PROIZVODNJA ALUMINJASTIH IZDELKOV IN LESTEV, D.O.O.
Pošlji prijatelju

Delovodja (m/ž)

Šentjur pri Celju

Rok za prijavo:

  • ALPOS ALU, PROIZVODNJA ALUMINJASTIH IZDELKOV IN LESTEV, D.O.O.
  • Telefon: 03 746 31 71

Opis delovnega mesta

- vodenje in organiziranje dela po navodilih sistema kakovosti: koordinira delo podrejenih, organizira delo v skupini, delavce seznani z bistvenimi kakovostnimi karakteristikami procesa, z navodili za varno delo ter navodili za ravnanje z okoljem, izvaja kontrolo kvalitete in ukrepa v primeru ugotovljenih odstopanj
- vodenje zapisov: podatke o izvedenih delovnih operacijah vnaša v informacijski sistem in vodi vse ostale zahtevane zapise v skladu s predpisanimi zahtevami. posredovanje in prejemanje informacij v notranjem okolju
- izobraževanje in usposabljanje: izvaja usposabljanja zaposlenih na delovnem mestu (poučevanje novih delavcev za delo na strojih in napravah, usposabljanje sodelavcev za izpolnjevanje zahtev sistema kakovosti), se sam izobražuje in usposablja v skladu z zahtevami proizvodnega procesa in sprejetim planom
- vodenje in izvajanje aktivnosti za vzdrževanje čistega in urejenega delovnega okolja ter proizvodne opreme
- izvajanje del, ki so potrebna za nemoteno uresničevanje planskih obveznosti proizvodnega procesa, upoštevajoč znanja in sposobnosti delovodje ter opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega vodje

Pogoji

Izobrazba:
- višješolska (prejšnja), višja strokovna, Tehnika, drugo

Alternativna izobrazba:
- srednja strokovna, srednja splošna, Tehnika, drugo

Ostali pogoji:
- od kandidata pričakujemo organizacijske sposobnosti
- sposobnosti samostojnega odločanja in sprejemanja odgovornosti
- komunikativnost in sposobnost dela v timu

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- trajanje zaposlitve: določen čas, 3 mesece
- poskusno delo: 1 mesec
- urnik dela: dopoldan
- polni delovni čas 40 ur

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije