Deloglasnik - Kuhar a la carte (m/ž) - Rimske Toplice - RIMSKE TERME Terme Resort d.o.o.
Pošlji prijatelju

Kuhar a la carte (m/ž)

Rimske Toplice

Rok za prijavo:

  • RIMSKE TERME Terme Resort d.o.o.

Opis delovnega mesta

V Rimskih termah med svojo ekipo vabimo kuharja z navdihom. Energija in želja po ustvarjanju ter preizkušanju je najboljša pot do zaposlitve na delovnem mestu:

Kuhar »a la carte« (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- samostojno pripravljanje in kuhanje jedi v a la carte restavraciji
- samostojna priprava jedilnikov, menijev, life cookinga, drugih dogodkov
- sodelovanje pri pripravi posebnih jedilnikov (dietna, vegetarijanska, brezglutenska, brezlaktozna, veganska,… prehrana, catering)
- priprava kruha in pekovskih izdelkov
- izdelava testenin, polizdelkov in predpriprava hrane
- vzdrževanje higiene kuhinje in delovanje v skladu s HACCP
- sodelovanje pri vzdrževanju kvalitetnega načina postrežbe gostov
- skrb za urejenost delovnega mesta
- timsko delo
- opravljanje drugih nalog s področja priprave hrane po navodilih nadrejenega

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- zaključena izobrazba gastronomske ali živilske smeri
- vsaj 2 leti izkušenj z delom v a-la-carte kuhinji
- poznavanje področja priprave hrane
- urnost, natančnost in iznajdljivost
- osebna urejenost, čistoča, zanesljivost, samostojnost pri delu
- prilagodljivost glede na delovni čas
- želja po učenju ter širjenju znanja

Vaše prijave pričakujemo do 25.06.2021.

Delovne izkušnje (v letih):

2

- sklenitev pogodbe za nedoločen čas, s poskusno dobo dveh mesecev
- redno plačilo
- urejeno delovno okolje
- izmensko delo
- koriščenje ugodnosti v sklopu storitev podjetja Terme Resort d.o.o., blagovna znamka Rimske terme

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Turizem in gostinstvo

Kraj dela:

Savinjska