Deloglasnik - Administrativni referent (m/ž) - Ljubljana - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Administrativni referent (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika s prepoznavno blagovno znamko, ki je na slovenskem trgu vodilni v svoji dejavnosti, iščemo novega sodelavca/ko za pozicijo:

Administrativni referent (m/ž).

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:
- svetovanje in podpora strankam preko telefona in elektronske pošte
- reševanje reklamacij
- dnevno klicanje baze obstoječih ponudnikov, ažuriranje podatkov v CRM in obnovitve pogodb
- iskanje in pridobivanje novih poslovnih partnerjev/strank na domačem in tujem trgu
- komunikacija z obstoječimi poslovnimi partnerji
- kreativno snovanje ponudb in priprava prezentacij
- spremljanje ponudb in cen konkurenčnih portalov, spletnih strani in na trgu na splošno
- kreativna zasnova in priprava marketinških kampanj ter nagradnih iger
- skrb za socialne medije
- pisanje tekstov ponudb in ažuriranje fotografij
- administrativna in organizacijska dela dodeljena po nalogu vodje

Kraj dela: Ljubljana ali delo od doma.

- najmanj dve leti delovnih izkušenj v klicnem centru ali centru za pomoč uporabnikom
- aktivno (ustno in pisno) znanje angleškega in hrvaškega jezika
- zaključena najmanj srednješolska izobrazba
- aktivno obvladovanje dela z računalnikom
- slovnično pravilna pisna komunikacija
- programi: Excel, Outlook, Word, Google docs,
- zahtevane lastnosti: natančnost, organiziranost, potrpežljivost in proaktivnost
- izpit B kategorije
- dobro delovanje v timu in hkrati dobra sposobnost samostojnega dela

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Jeziki:

Angleški (napredno), Hrvaški (napredno), Slovenski (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Outlook

- delovno razmerje za določen čas (z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas)
- 3 mesece poskusnega dela
- možnost napredka in osebnega razvoja
- delovni čas od 9.00 do 17. ure
- delo v mladem in dinamičnem kolektivu

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije