Deloglasnik - Logist - organizator mednarodnega transporta (m/ž) - Šenčur - Jurčič & Co. d.o.o.
Pošlji prijatelju

Logist - organizator mednarodnega transporta (m/ž)

Šenčur

Rok za prijavo:

  • Jurčič & Co. d.o.o.
  • Naslov: Poslovna cona A 45, 4208 Šenčur

Podjetje Jurčič & Co., d.o.o. je družinsko podjetje s tradicijo in vizijo, poznano po številnem in urejenem voznem parku, servisu vozil, kleparskih ter ličarskih delih, oddaji prostora za skladiščenje in parkiranje tik ob gorenjski avtocesti.

Za zagotavljanje zanesljivih prevoznih storitev zaposlimo LOGISTA - organizatorja mednarodnega transporta (m/ž).

Opis dela:

  • dogovarjanje za sodelovanje s tujimi in domačimi naročniki prevozov
  • komunikacija z vozniki ter razporejanje prevozov
  • skrb za transportno dokumentacijo, itd.

Od novega sodelavca pričakujemo:

  • Dokončano V., VI. VII. stopnjo izobrazbe univ. dipl. inž. tran. log., univ. dipl. inž. tehnol. Prom., prometni tehnik
  • znanje angleškega ali nemškega jezika
  • komunikativnost in pozitivno naravnanost

Zainteresiranim kandidatom nudimo:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
  • redno in stimulativno plačilo
  • vključitev v mlad kolektiv
  • delo v modernem delovnem okolju
  • možnost za osebno ter strokovno rast in razvoj

Pisne prijave pošljite preko portala Deloglasnik ali po pošti na naš naslov Jurčič & Co., d.o.o., Poslovna cona A 45, 4208 Šenčur.

Za več informacij pokličite na 04 27 11 523.