Deloglasnik - Delavec v proizvodnji plastike (m/ž) - Hinje - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v proizvodnji plastike (m/ž)

Hinje

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika priznanega na trgu, iščemo zanesljivega sodelavca/ko za pozicijo:

Delavec v proizvodnji plastike (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- upravljanje stroja za izdelavo izdelkov iz plastike (vnos surovine, kontrola nastavitev, kontrola izdelkov)
- pakiranje in transport izdelkov
- po potrebi upravljanje s transportnimi sredstvi
- izpolnjevanje proizvodne dokumentacije

- končana najmanj III. stopnja strokovne izobrazbe tehnične smeri
- ustrezne delovne izkušnje na enakem ali sorodnem delovnem mestu
- natančnost, odgovornost, poštenost, delavnost in motiviranost za opravljanje tovrstnega dela

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili in kontakti (OBVEZNO GSM) pričakujemo preko portala Deloglasnik.

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročne zaposlitve
- poskusno delo 3 mesece
- polni delovni čas in delo v treh izmenah
- plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela
- v primeru zaposlitve tujca, uredimo delovno dovoljenje

Za svoje delo boste pošteno plačani in primerno stimulativno nagrajeni.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije