Deloglasnik - Vodja proizvodnje AB elementov (m/ž) - Krško - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja proizvodnje AB elementov (m/ž)

Krško

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika priznanega na trgu, iščemo novo sodelavko/sodelavca za pozicijo:

Vodja proizvodnje AB elementov (m/ž).

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:
- vodenje, planiranje in organizacije delovnega procesa
- nadzor tehnoloških postopkov posameznih operacij, izvajanje postopkov kontrole kakovosti in vzdrževanja strojev
- skrb za nemoten potek delovnega procesa
- vodenje, motiviranje in optimizacija dela zaposlenih
- priprava analiz, poročil in poročanje vodstvu
- druga operativna dela s področja vodenja proizvodnje

Kraj dela: Okolica Krškega

Regija dela/iskanja: Posavska regija

Pogoji

- najmanj srednja tehnična šola – gradbena smer
- sposobnost vodenja ljudi, sposobnost prenosa znanja
- dobre organizacijske sposobnosti
- računalniška znanja: AutoCAD, Office
- več kot pet let ustreznih delovnih izkušenj

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom 6 mesecev
- mesečna stimulacija vezana na delovno uspešnost
- plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela
- v primeru zaposlitve tujca, kjer se zahteva znanje slovenskega jezika, uredimo delovno dovoljenje

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije