Deloglasnik - Prodajni predstavnik (m/ž) - Slovenija - Roltek d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Slovenija

Rok za prijavo:

  • Roltek d.o.o.

Opis delovnega mesta

Ste tehnični in vas veseli delo v prodaji? Delate radi s strankami in si želite delati v podjetju, kjer lahko s svojim tehničnim znanjem in zavzetostjo dosežete osebno rast ter pripomorete h nadaljnji rasti podjetja? Potem ste pravi kandidat!

V kolektiv vabimo prodajnega predstavnika, ki je tehničen, organiziran, pozitiven, rad dela z ljudmi in ima veselje do uspešne prodaje.

Če se v oglasu prepoznate, Vas spodbujamo, da se prijavite in postanete del kolektiva ROLTEK!

Vaše glavne delovne naloge:
- prodaja, izmere in tehnično svetovanje obstoječim kupcem in pridobivanje novih
- priprava ponudb, pogodb, naročil ter zaključevanje prodaje
- profesionalna komunikacija s strankami B2B in B2C
- doseganje prodajnega plana
- sodelovanje na sejmih in šolanjih

- zaključena vsaj 5. stopnja izobrazbe, tehnične ali komercialne smeri
- obvladanje komercialnih in pogajalskih veščin
- smisel za tehniko in prodajo
- izkušnje v prodaji na terenu kot samostojni prodajni predstavnik
- veselje do dela na terenu, komunikativnost, organiziranost, vztrajnost
- želja in cilj po osebnem razvoju in napredovanju
- vozniški izpit B kategorije

Vaše prijave pričakujemo preko povezave za prijavo.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- začetno šolanje in celovito uvajanje v prodajni proces
- dinamično in razvojno usmerjeno okolje
- karierni in osebnostni razvoj ter mednarodna razsežnost
- pozitiven kolektiv in dinamično delo
- urejeno delovno okolje in odlične pogoje dela
- delo s kakovostno blagovno znamko
- redno in stimulativno plačilo ter varno zaposlitev
- možnost zaposlitve za nedoločen čas
- stimulativno vzdušje in plačo

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Celotna Slovenija