Deloglasnik - Samostojni komercialist (m/ž) - Nemčija - KOLPA, d.d.
Pošlji prijatelju

Samostojni komercialist (m/ž)

Nemčija

Rok za prijavo:

  • KOLPA, d.d.

Smo eden vodilnih proizvajalcev kopalniške opreme v srednji in jugovzhodni Evropi. Vrhunski izdelki za opremo kopalnic Kolpa san in program kompozitnih materialov Kerrock, so s svojimi izrednimi tehničnimi lastnostmi dosežki, na katere smo ponosni.

Sedež podjetja Kolpa, d.o.o. je v Metliki na jugu Slovenije. Centralno evropska lega nam omogoča zagotavljanje učinkovite podpore prodajnim mrežam in hitro realizacijo vseh tržnih aktivnosti. Smo izvozno naravnana družba. Na zahtevne evropske trge prodamo kar 80% naših proizvodov.

Opis delovnega mesta

K skupnemu ustvarjanju vabimo novega sodelavca za delovno mesto:

Samostojni komercialist (m/ž) za delo v Nemčiji.

Naloge in odgovornosti:
- iskanje novih kupcev na širšem nemškem trgu
- iskanje novih projektov
- izdelava kalkulacij in ponudb, vodenje projektov
- skrb za celostno podobo podjetja

Delovno mesto je v Nemčiji v okolici Frankfurta.

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- dokončano VI/2 ali VII stopnjo izobrazbe tehnične - ali ekonomske smeri
- vsaj 2 leti delovnih izkušenj pri vodenju projektov
- prodajne, pogajalske in organizacijske sposobnosti
- odlične komunikacijske veščine
- tekoče znanje nemškega jezika (pisno in ustno)
- poznavanje dela z računalnikom
- MS Office
- vozniški izpit B-kategorije

Ponudbe z dokazili o izpolnjevanju pogojev pričakujemo preko portala Deloglasnik.

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Kandidatu ponujamo:
- samostojno, odgovorno in dinamično delo
- stimulativno plačo
- stanovanje in službeni avto
- ponujamo zaposlitev za nedoločen čas

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Tujina