Deloglasnik - Operater na krivilnem stroju (m/ž) - Črnomelj - Akrapovič d.d.
Pošlji prijatelju

Operater na krivilnem stroju (m/ž)

Črnomelj

Rok za prijavo:

  • Akrapovič d.d.
  • Naslov: Malo Hudo 8A, 1295 Ivančna Gorica

Podjetje Akrapovič d.d. se lahko pohvali s tehnično podporo več kot 130 svetovnim prvakom!

Želiš spoznati, kako nam to uspe? Imaš predanost, strast in vizijo za nadgradnjo naprednih rešitev? Se ti ob zvoku pospeševanja in vonju bencina dvigne srčni utrip?

​Pridruži se nam na dirki do novih naslovov svetovnih prvakov, postani del ekipe in prispevaj k novim zmagam kot:

OPERATER NA KRIVILNEM
STROJU (m/Ž)

Delovne naloge:

  • upravljanje strojev in naprav
  • potrjevanje delovnih nalogov
  • izvajanje kontrole kakovosti procesov in izdelkov
  • izdelava proizvodov na strojih
  • izvajanje dela po tehnološkem postopku
  • skrb za varno ter čisto in urejeno delovno okolje

Od kandidatov pričakujemo:

  • najmanj IV. stopnjo izobrazbe
  • izkušnje z delom v proizvodnji oziroma kovinski industriji
  • izkušnje z delom na strojih
  • delavnost, poštenost in dober odnos s sodelavci
  • pripravljenost na večizmensko delo

Lokacija dela: Črnomelj.

Delovno razmerje se sklepa za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Ne zamudite ponujene priložnosti in nam najpozneje do 09.10.2021. posredujte vlogo z življenjepisom preko portala Deloglasnik.