Deloglasnik - Vodja EU - razpisov (m/ž) - Limbuš - Marles hiše Maribor d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja EU - razpisov (m/ž)

Limbuš

Rok za prijavo:

  • Marles hiše Maribor d.o.o.

Naše poslanstvo je uresničevanje sanj našim strankam.

Ustvarjamo izvirne tehnično dovršene objekte, ki nudijo varnost, srečo in udobje bivanja. Z našo ekipo že več desetletij premikamo meje mogočega na področju gradnje sodobnih lesenih objektov, saj smo največji in vodilni proizvajalec montažnih hiš in drugih objektov v tem delu Evrope.

Opis delovnega mesta

V svojo ekipo vabimo kandidata, ki se nam bo pridružil na delovnem mestu:

Vodja EU - razpisov (m/ž) v Limbušu.

Glavne naloge sodelavca na delovnem mestu vodje EU-razpisov so:
- pripravljanje prijav za razpise
- izvajanje projektov
- vodenje, organizacija in koordinacija projektnega tima
- skrb za izvajanje aktivnosti projekta v skladu z razpisanimi pravili
- priprava rednih projektnih poročil v skladu z razpisnimi določili
- dokumentiranje projektov
- druga dela v skladu z izkušnjami in znanji zaposlenega v okviru iste vrste dela

Pogoji

Uspešen sodelavec na delovnem mestu vodje EU-razpisov:
- ima VI. stopnjo izobrazbe
- ima izkušnje na področju vodenja projektov, prijav na razpise ali izkušnje z delom v projektni pisarni oz. so le-te zaželene
- mu ustna in pisna komunikacija v angleškem jeziku ne predstavlja ovire
- je proaktiven, kreativen in inovativen
- je samostojni uporabnik programov MS Office

Vabimo vas, da nam pošljite svojo prijavo preko portala Deloglasnik, kateri priložite svoj življenjepis s kontaktnimi podatki in druga dokazila o izpolnjevanju pogojev za zasedbo delovnega mesta. V primeru dodatnih vprašaj smo vam na voljo v kadrovski službi na telefonski številki
051 243 111.

Vašo prijavo pričakujemo do vključno 23.09.2021.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- odlično priložnosti za strokovno rast in profesionalni razvoj
- delo v stabilnem podjetju z urejenimi delovnimi pogoji
- možnost dolgoročnega sodelovanja s ciljno usmerjenem podjetjem
- priložnost, da sooblikuje del uspešne zgodbe na področju gradnje sodobnih lesenih objektov

Naši zaposleni delajo v prijetnem delovnem okolju, kjer je odlična delovna klima med sodelavci.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije