Deloglasnik - Blagajnik (m/ž) - Radovljica - Banka Intesa Sanpaolo d. d.
Pošlji prijatelju

Blagajnik (m/ž)

Radovljica

Rok za prijavo:

  • Banka Intesa Sanpaolo d. d.

Banka Intesa Sanpaolo d.d. je del priznane mednarodne bančne skupine, ki posluje v več kot 40 državah po vsem svetu in se uvršča med največje banke v evro območju. Znani smo kot tehnološko napredna banka, ki je na slovenski trg uvedla številne novosti na področju plačilnih kartic ter spletnega in mobilnega bančništva.

Opis delovnega mesta

Naloge bodo predvsem:
- blagajniška opravil
- prodaja bančnih produktov komitentom
- sklepanje pogodb s komitenti
- iskanje in pridobivanje novih komitentov za banko

Pogoji

Za zasedbo delovnega mesta pričakujemo:
- najmanj srednjo izobrazbo Ekonomske ali druge ustrezne smeri
- želja za delo z ljudmi in sposobnost dela v skupini
- odgovoren, proaktiven odnos do dela
- usmerjenost v prodajo
- zaželene izkušnje v bančništvu

Pri izbiri bodo imeli prednost kandidati z ustreznimi izkušnjami na bančnem področju.

Če v opisanih nalogah vidite izziv in izpolnjujete zahtevane pogoje, vas vabimo, da nam pošljete pisno ponudbo in življenjepis preko portala Deloglasnik.

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

- delo v tehnološko napredni banki, ki je del uspešne mednarodne skupine
- osebni in strokovni razvoj
- urejene delovne pogoje

Z izbranimi kandidati bomo sklenili delovno razmerje za določen čas z možnostjo podaljšanja v nedoločen čas.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije