Deloglasnik - Blagajnik (m/ž) - Ljubljana - BIG BANG d.o.o.
Pošlji prijatelju

Blagajnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • BIG BANG d.o.o.

Opis delovnega mesta

Tehnologija je mnogo več kot zgolj naprave – je podaljšek naših življenj. V Big Bangu živimo in dihamo z njo. Kupce navdušujemo z najboljšo uporabniško izkušnjo, soustvarjamo trende v panogi in stremimo k trajnostnemu razvoju, podprtem z digitalizacijo.

V Ljubljani iščemo nov perspektiven kader, ki ima navdušenje nad tehnologijo zapisano v svoj DNK.

Tvoje delo bo vključevalo:
- skrb za blagajno in blagajniško dokumentacijo
- sprejem reklamiranega blaga
- spremljanje in pripravo spletnih naročil
- izdelavo blagovnih dokumentov

Pogoji

Je tehnologija zapisana tudi v tvoj DNK?
- želiš biti prvi seznanjen z novostmi na področju tehnologije in jih preizkusiti v praksi?
- si želiš postati del dinamične in zagnane uau ekipe?
- želiš preseči samega sebe, se strokovno in osebno razviti?
- si želiš več kot zgolj službo

V kolikor si se prepoznal/-a v zgoraj opisanem, pričakujemo tvojo prijavo preko povezave za prijavo.

Prijave sprejemamo do vključno 25.11.2021.

Pridruži se UAU ekipi.

Kaj vam ponujamo

Kaj pridobiš kot UAU sodelavec?

UAU izkušnje ne nudimo samo našim kupcem, ampak tudi zaposlenim.

Poleg izjemne ekipe, ki je vedno tukaj drug za drugega, nudimo tudi:
- delo v sodobno opremljeni poslovalnici
- prijetno delovno okolje
- za ambiciozne sodelavce nudimo možnost napredovanja tudi na vodilna delovna mesta
- poleg rednega plačila vas lahko ob preseganju zastavljenih ciljev še dodatno nagradimo
- ob koncu leta obdarimo najmlajše družinske člane naših zaposlenih
- izobraževanja s področja blagajniškega poslovanja, blagoznanstva in tehnik prodaje
- plačevanje dodatnega pokojninskega zavarovanja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska