Deloglasnik - Avtomehanik (m/ž) - Ljubljana - WallisMotor d.o.o.
Pošlji prijatelju

Avtomehanik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • WallisMotor d.o.o.

Wallis Motor Ljubljana nudi celotno paleto storitev od prodaje novih vozil, rabljenih vozil BMW Premium Selection, prodaje nadomestnih delov, servisiranje vozil BMW in MINI ter kleparsko ličarska popravila. Smo pooblaščeni prodajalec in serviser vozil znamke BMW ter pooblaščeni serviser za znamko MINI.

Opis delovnega mesta

Če te veseli delo z vozili, ki imajo športni duh in prestižni videz, poleg tega pa poseduješ še nekaj pozitivnih vrlin, te vabimo, da se nam na kratko predstaviš. Morda si ravno ti pravi/a kandidat/ka za nas.

Izbrani kandidata/ka bo odgovoren za:
- vzdrževanje in popravilo vozil z uporabo tovarniško predpisanih orodij
- vulkanizerska dela
- vgradnja dodatne opreme
- pomoč pri ostalih servisnih delih
- ostala dela po navodilih nadrejenega

Pogoji

Od izbranega kandidata/ke pričakujemo:
- najmanj IV. stopnjo poklicne ali strokovne izobrazbe (smer avtomehanik), poznavanje znamk BMW in MINI je prednost
- vsaj 4 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
- poznavanje delovanja osebnih vozil, izkušnje na področju električnih in hibridnih vozil je prednost
- temeljna znanja s področja avtomehanike (poznavanje motorjev, menjalnikov, električnih instalacij na vozilih in medsebojne povezanosti el. funkcionalnih sklopov)
- znanje uporabe merilne in posebne testne opreme ter specialnega orodja znamk BMW in MINI je prednost
- dobro znanje slovenskega, angleškega ali nemškega jezika
- samostojnost, natančnost, doslednost, vztrajnost, iznajdljivost, ročne spretnosti
- poznavanje avtomobilske panoge
- znanje dela z računalnikom
- analitične spretnosti
- pozitivno razmišljanje, urejenost, samostojnost, natančnost, doslednost, iniciativnost
- vozniško dovoljenje B kategorije

Prijave zbiramo preko portala Deloglasnik.

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

4

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (napredno), Nemški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

Izbranemu kandidatu/ki ponujamo:
- delo v dinamičnem in sproščenem kolektivu
- varno delovno okolje v okrilju mednarodnega podjetja
- strokovni in osebnostni razvoj (izobraževanja v sklopu tovarniško predpisanih šolanj )
- sodelovanje z vrhunskimi strokovnjaki iz področja, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku
- strokovni razvoj in možnost napredovanja
- kreativno in sproščeno okolje, saj so za nas dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu
- stimulativno plačilo (sestavljeno iz fiksnega dela ter stimulacija) in je odvisno od znanja in prizadevnosti

Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo treh (3) mesecev.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije