Deloglasnik - Finančno računovodski referent (m/ž) - Ljubljana - WallisMotor d.o.o.
Pošlji prijatelju

Finančno računovodski referent (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • WallisMotor d.o.o.

Wallis Motor Ljubljana nudi celotno paleto storitev od prodaje novih vozil, rabljenih vozil BMW Premium Selection, prodaje nadomestnih delov, servisiranje vozil BMW in MINI ter kleparsko ličarska popravila. Smo pooblaščeni prodajalec in serviser vozil znamke BMW ter pooblaščeni serviser za znamko MINI.

Opis delovnega mesta

Ste vajeni dela s številkami, priprave podatkov ter vodenje evidenc? Ste natančni, finančno administrativno delo pa vas veseli? Potem vas vabimo, da se prijavite in preizkusite v vlogi finančno računovodskega referenta ter pridružite ekipi Wallis Motor Ljubljana.

Izbrani kandidata/ka bo odgovoren za:
- knjiženje računov, temeljnic, in ostalih dokumentov, kot je določeno v računovodski politiki in zakonu o računovodstvu
- sodelovanje z zunanjimi finančnimi in državnimi inštitucijami
- sodelovanje z revizorji, davčnimi inšpektorji, davčnimi svetovalci
- pripravo podatkov za različna poročila
- poročanje finančnemu direktorju
- opravljanje plačilnega prometa
- knjiženje bančnih izpiskov
- izdelavo davčnih in računovodskih obračunov
- obračun DDV
- skrb za ažurno urejenost kontov glavne knjige
- usklajevanje s pomožnimi knjigami (vodenje registra osnovnih sredstev)
- koordinacijo, pridobivanje in pripravo podatkov za obračun plač
- pripravo tabel za obračun plač in kontrolo podatkov za plače
- vodenje kadrovskih evidenc in dokumentacije o delavcih
- ostala dela po navodilu vodstva

Pogoji

Od izbranega kandidata/ke pričakujemo:
- najmanj V. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri ali gimnazijski maturant
- vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju računovodstva
- znanje angleškega jezika
- poznavanje predpisov in zakonov s področja računovodstva
- poznavanje MS Office orodij
- sposobnost timskega dela
- pozitivno razmišljanje, urejenost, samostojnost, natančnost, doslednost, zanesljivost samoiniciativnost
- vozniško dovoljenje B kategorije
- v okviru dodeljenih nalog deluje samostojno in odgovorno. Ob tem izvaja dela, ki zaradi občasne narave niso zajeta v opisu delovnega mesta, po svojem bistvu pa sodijo k temu delovnemu mestu

Prijave zbiramo preko portala Deloglasnik.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Izbranemu kandidatu/ki ponujamo:
- delo v dinamičnem in sproščenem kolektivu
- varno delovno okolje v okrilju mednarodnega podjetja
- strokovni in osebnostni razvoj
- sodelovanje z vrhunskimi strokovnjaki iz področja, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku
- strokovni razvoj in možnost napredovanja
- kreativno in sproščeno okolje, saj so za nas dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu
- stimulativno plačilo (sestavljeno iz fiksnega dela ter stimulacija) in je odvisno od znanja in prizadevnosti

Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo treh (3) mesecev.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije