Deloglasnik - Pravno finančni svetovalec (m/ž) - Ljubljana - EKSPEKTA, pravno-finančne storitve, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Pravno finančni svetovalec (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • EKSPEKTA, pravno-finančne storitve, d.o.o.

Pravna hiša Ekspekta je pravno-finančna družba, specializirana za vodenje in upravljanje s terjatvami. Za področje pomoči podjetjem in posameznikom, ki se srečujejo s težavami na področju unovčevanja terjatev, iščemo sodelavce v trženjsko-operativnem oddelku.

Opis delovnega mesta

iščemo pravno finančnega svetovalca (m/ž).

Razpisano delovno mesto je izredno interdisciplinarno in zajema osnove prava, komerciale, financ, računovodstva in psihologije. Tovrstnega izdelanega kadra praktično ni, zaradi česar se sami intenzivno ukvarjamo in posvečamo kadrom.

Naloge in odgovornosti:
- trženje storitev družbe
- upravljanje s terjatvami strank

Kraj zaposlitve Ljubljana, Dunajska cesta 63.

Pogoji

Pričakujemo:
- vsaj V. stopnja izobrazbe, zaželeno diploma s področja ekonomije ali prava
- znanje tujih jezikov – angleščina, zaželeno tudi znanje drugih jezikov (nemščina, hrvaščina, srbščina…)
- znanje uporabe paketa MS Office, Outlook ter spletnih brskalnikov
- veselje do dela s telefonom
- komunikativnost, vztrajnost, odločnost
- zaželene so izkušnje na področju telefonskega trženja

Pomembno je, da si kandidat/ka tako želi novih znanj, je učljiv/a, brez težav sprejema navodila in nasvete, se zna vključiti v sistem, sledi zastavljenim ciljem in je pripravljen/a na dolgoročno sodelovanje.

Prijave s CV nam posredujte do 19. 12. 2021 preko portala Deloglasnik.

Veselimo se vaših prijav!

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

- redno delovno razmerje s poizkusno dobo (možna zaposlitev preko študentskega servisa)
- usposabljanje pod vodstvom izkušenih mentorjev
- stimulativno nagrajevanje
- prijetno in spodbujajoče delovno okolje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas, Študentsko delo

Druge informacije