Deloglasnik - Vzdrževalec strojev (m/ž) - Ljubljana - BP Vision d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec strojev (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • BP Vision d.o.o.
  • Naslov: Polica 52I, 1290 Grosuplje

BP VISION d.o.o., kadrovski inženiring, jasne kadrovske rešitve, delujemo kot zunanja kadrovska služba na področju kadrovanja, delovno pravnem področju, izdelavi internih aktov, sistemov nagrajevanja in vrednotenja delovnih mest.

Opis delovnega mesta

Za podjetje, ki se ukvarja s tekstilom iščemo osebje, trenutno najbolj aktualno pa je delovno mesto:

Vzdrževalec strojev (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- vzdrževanja strojev in delovne opreme na področju tekstila
- redno in preventivno vzdrževanje strojev in delovne opreme v skladu s kontrolnimi plani
- izvajanje manj zahtevnih popravil strojev in delovne opreme
- skrb za pravočasno izvajanje zahtevnih popravil z izvajalci proizvajalcev strojev in delovne opreme
- skrb za ažurno in urejeno dokumentacijo na svojem področju dela
- opravljanje drugih vzdrževalnih del po potrebi
- izvajanje dela v skladu s predpisi iz požarnega varstva ter varstva in zdravja pri delu
- izvajanje vseh ostalih del in nalog po navodilih nadrejenega, ki so v neposredni zvezi s področjem dela

Pogoji

- ustrezno kvalifikacijo in veselje do dela z zaposlenimi
- motiviranost za vodenje skupine zaposlenih
- sposobnost organizacije lastnega dela in dela skupine
- fleksibilnost pri prilagajanju procesov dela zahtevam naročnika
- pripravljenost za delo v gibljivem delovnem času

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo čimprej preko portala Deloglasnik.

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

- dolgoročno zaposlitev v urejenem delovnem okolju in stimulativno nagrajevanje
- zaposlitev za nedoločen čas
- poskusno delo: 3 mesece
- plačilo odvisno od usposobljenosti in samostojnosti
- polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas