Deloglasnik - CNC operater (m/ž) - Odranci - LIMEC SOLUTION, proizvodnja in trgovina d.o.o.
Pošlji prijatelju

CNC operater (m/ž)

Odranci

Rok za prijavo:

  • LIMEC SOLUTION, proizvodnja in trgovina d.o.o.
  • Naslov: Kamenice 16, 9233 Odranci

Podjetje Limec Solution s sedežem v Švici je mednarodno trgovsko in proizvodno podjetje, ki je na trgu prisotno že več kot 25 let.

Da bi okrepili našo ekipo na lokaciji Odranci, Slovenija, iščemo ambiciozno in zanesljivo osebo, za delovno mesto:

Vaše delovne naloge:

  • izvajanje del in nalog pri posluževanju CNC strojev
  • osnovno programiranje CNC strojev
  • nastavitev orodij na stroju
  • izvajanje delovnih operacij in izdelava izdelkov in polizdelkov po tehnološki dokumentaciji in z uporabo predpisanih materialov
  • poročanje o poteku del in o opaženih pomanjkljivostih
  • preverjanje in merjenje polizdelkov in izdelkov med procesom izdelave
  • izpolnjevanje delovne dokumentacije
  • skrb za preventivno vzdrževanje delovnih strojev in opreme

Od kandidatov pričakujemo:

  • vsaj srednjo ali poklicno šolo strojne, kovinarske, računalniške ali druge smeri
  • 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu
  • odlično branje tehničnih risb
  • zaželeno poznavanje rezilnega orodja, rezalnih parametrov in merilnih orodij
  • zaželeno poznavanje krmilnikov Haas

Kaj nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • plačilo po dogovoru
  • delo v urejenem okolju
  • možnost dodatnega izobraževanja in napredovanja

Vse kandidate, ki izpolnjujejo naša pričakovanja, vabimo, da svoje prijave z življenjepisom pošljejo preko portala Deloglasnik, najkasneje do 11.06.2022.

Obiščite nas na spletni strani.

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve zneski 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me