Deloglasnik - Tehnolog (m/ž) - Odranci - LIMEC SOLUTION, proizvodnja in trgovina d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnolog (m/ž)

Odranci

Rok za prijavo:

  • LIMEC SOLUTION, proizvodnja in trgovina d.o.o.
  • Naslov: Kamenice 16, 9233 Odranci

Podjetje Limec Solution s sedežem v Švici je mednarodno trgovsko in proizvodno podjetje, ki je na trgu prisotno že več kot 25 let.

Da bi okrepili našo ekipo na lokaciji Odranci, Slovenija, iščemo ambiciozno in zanesljivo osebo, za delovno mesto:

Vaše delovne naloge:

  • sodelovanje pri izdelavi tehnološke dokumentacije
  • konstruiranje orodij, priprav in naprav
  • določanje tehnologije proizvodnih procesov
  • nadzor in izboljševanje tehnoloških procesov in tehnologije dela
  • vršitev kontrole nad proizvodnim procesom posameznega izdelka
  • nadzor na izdelavo orodij, naprav ter ob prvi montaži orodij
  • ukrepanje ob neskladju
  • vpeljava novih strojev v proizvodnjo, organiziranje in nadzor pri pregledih s strojev s strani pooblaščenih serviserjev, izdelava dokumentacije za novo izdelane stroje in priprave
  • usposabljanje zaposlenih

Od kandidatov pričakujemo:

  • vsaj srednjo ali poklicno šolo strojne ali druge smeri
  • 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu
  • aktivno znanje angleškega ali nemškega jezika
  • odlično branje tehničnih risb
  • poznavanje CAD-Solidworks
  • poznavanje 5-osne in simultane obdelave
  • poznavanje rezilnega orodja, rezalnih parametrov in merilnih orodij
  • zaželeno poznavanje Solid-Cam
  • zaželeno poznavanje krmilnikov Haas

Kaj nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • plačilo po dogovoru
  • delo v urejenem okolju
  • možnost dodatnega izobraževanja in napredovanja

Vse kandidate, ki izpolnjujejo naša pričakovanja, vabimo, da svoje prijave z življenjepisom pošljejo preko portala Deloglasnik, najkasneje do 11.06.2022.

Obiščite nas na spletni strani.

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Strojništvo in ladjedelništvo zneski 1,548.11 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me