Deloglasnik - Voditelj poslovalnice (m/ž) - Ljubljana - Polleo Adria d.o.o.
Pošlji prijatelju

Voditelj poslovalnice (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Polleo Adria d.o.o.

Opis dela

Voditelj poslovalnice (m/ž) - Ljubljana

  • Organizacija vseh gospodarskih procesov v poslovalnici: prevzem blaga, razpolaganje, aktivna prodaja itd.
  • Optimalna prezentacija ponudbe
  • Odgovornost za promet v podružnici
  • Vodenje in motiviranje ter razpored zaposlenih v poslovalnici
  • Izvajanje tržnih dejavnosti
  • Storitveno usmerjena podpora strankam

Kdo smo mi?

Polleo Sport je regionalni leader na področju športne prehrane, fitness opreme in gadgetov z edinstvenim konceptom, ki ga ne najdemo nikjer nasvetu. Koncept, ki je edinstven zaradi združevanja največjih svetovnih blagovnih znamk na vseh področjih, ki pokrivajo športen in zdrav način življenja. Polleo Sport je največje podjetje, ki je podprto bz močnim e-commerce oddelkom, ter največjo verigo specializiranih trgovin. Polleo Sport trenutno posluje na 4 tržiščih: Austrija, Hrvaška, Makedonija in Slovenija, ter sedaj kot največja veriga trgovin na omenjenem področju vstopa tudi v Slovenijo.

Od kandidatov pričakujemo:

  • Organizacija, sistematičnost in odgovornost
  • Neodvisnost in samoiniciativnost
  • Visoka raven pismenosti
  • Znanje angleščine
  • Poznavanje dela z računalnikom in dela v programu MS Excel
  • Izrazite komunikacijske in prodajne sposobnosti
  • Prilagodljivost
  • Izobraževanje: Srednja šola / univerzitetna izobrazba
  • Zahtevana leta izkušenj: 2-3 leta na vodstvenih položajih v trgovin

Kaj ponujamo:

  • Varen in stimulativen dohodek
  • Prijetno delovno vzdušje
  • Spodbudno delovno okolje
  • Možnost napredovanja

Prijavo z življenjepisom v obliki motivacijskega pisma pošljite preko portala Deloglasnik najpozneje do 21.07.2022.

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Prodaja (Trgovina) zneski 1,524.44 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me