Deloglasnik - Vodja zdravstvenega tima (m/ž) - Ljubljana - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja zdravstvenega tima (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našo stranko, dom starejših občanov (DSO) v širši okolici Ljubljane, iščemo novega sodelavca za delovno mesto:

Vodja zdravstvenega tima (m/ž).

Opis delovnega mesta (ključne naloge):
- samostojno vodenje, koordiniranje dela v službi zdravstvene nege in oskrbe
- naročanje in vodenje zalog materiala ter vodenje evidenc
- planiranje in izdelava načrta načina nege, diete, rehabilitacije in aktivizacije oskrbovancev
- sodelovanje s kuhinjo v smislu priprave zdrave prehrane
- vodenje negovalne vizite in sodelovanje na viziti z zdravnikom
- pripravljanje in arhiviranje negovalne dokumentacije
- aktivno sodelovanje s strokovnimi sodelavci in svojci oskrbovancev
- sodelovanje pri pripravi projektov in vodenje projektov
- sodelovanje z zunanjimi inštitucijami s področja zdravstva in vzgoje

Lokacija dela: širša okolica Ljubljane.

- visokošolsko strokovno ali univerzitetno izobrazbo zdravstvene smeri
- znanje s področja vodenja in organizacije dela zdravstvene nege in oskrbe
- poznavanje zakonodaje s področja dela
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivih delih
- računalniška pismenost in odlično znanje slovenskega jezika

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Slovenski (odlično)

Kaj vam ponujamo

- dobre medsebojne odnose
- redno delovno razmerje za nedoločen čas s poskusnim delom
- delo od ponedeljka do petka, samo dopoldan
- plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev, skladno s pozicijo

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Zdravje, socialno delo zneski 1,409.55 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me