Deloglasnik - Finančni svetovalec za malo gospodarstvo (m/ž) - Izola - Banka Intesa Sanpaolo d. d.
Pošlji prijatelju

Finančni svetovalec za malo gospodarstvo (m/ž)

Izola

Rok za prijavo:

  • Banka Intesa Sanpaolo d. d.

Banka Intesa Sanpaolo d.d. zaposluje
Banka Intesa Sanpaolo d.d. je del priznane mednarodne bančne skupine, ki posluje v več kot 40 državah po vsem svetu in se uvršča med največje banke v evro območju. Znani smo kot tehnološko napredna banka, ki je na slovenski trg uvedla številne novosti na področju plačilnih kartic ter spletnega in mobilnega bančništva.

Opis delovnega mesta

Išče se kandidat/ka za delovno mesto:

Finančni svetovalec/ka za malo gospodarstvo (Izola).

Vaše naloge bodo predvsem:
- prodaja bančnih produktov komitentom
- sklepanje kreditnih in ostalih bančnih pogodb s komitenti
- iskanje in pridobivanje novih komitentov za banko

Pogoji

Za zasedbo delovnega mesta pričakujemo:
- najmanj 6. stopnjo izobrazbo ekonomske ali druge ustrezne smeri
- željo za delo z ljudmi in sposobnost dela v skupini
- odgovoren, proaktiven odnos do dela
- usmerjenost v prodajo
- odlične komunikacijske sposobnosti
- zaželene izkušnje (najmanj 2 leti delovnih izkušenj v bančništvu na podobnem delovnem mestu)
- zaželeno znanje italijanskega jezika

Če vidite v opisanih delih izziv in izpolnjujete zahtevane pogoje, vas vabimo, da nam pošljete pisno ponudbo in življenjepis ter ustrezna dokazila.

Ponudbe pričakujemo do vključno 16.08.2022 preko povezave za prijavo.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Kaj vam ponujamo

Ponujamo vam:
- delo v tehnološko napredni banki, ki je del uspešne mednarodne skupine
- osebni in strokovni razvoj
- urejene delovne pogoje

Z izbranimi kandidati bomo sklenili delovno razmerje za določen čas z možnostjo podaljšanja.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Prijavite se na oglas
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Ekonomija, finance in računovodstvo zneski 1,930.36 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me