Deloglasnik - Delavec v galvani (m/ž) - Kamnik - KOROTAJ d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v galvani (m/ž)

Kamnik

Rok za prijavo:

  • KOROTAJ d.o.o.
  • Naslov: Stegne 21, 1000 Ljubljana
  • Telefon: +386 40 587 570

Znano in uspešno podjetje s poslovno enoto v Semiču vabi k sebi nove sodelavce, ki bi bili kos izzivom in nalogam trenutnim situacijam, ter se znajo prilagajati za skupni uspeh.

Opis delovnega mesta

Imate izkušnje z delom v proizvodnji (galvanizacija) oz. ste se pripravljeni priučiti?

Za našega naročnika, uspešno in stabilno podjetje, iščemo sodelavca (m/ž) za delo v galvani.

Opis delovnega mesta:
- ročna galvanska dela
- delo zajema: predpriprava, obešala, bobni
- natikanje in stikanje obdelovancev
- čiščenje

Z delom se prične po dogovoru

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- zahtevana izobrazba: II., III., IV., V., VI/1
- zahtevane delovne izkušnje 0 - 1 leto
- pripravljenost na 2-izmenski delovnik (občasno sobota izmenično)
- ročne spretnosti
- pripravljenost na učenje
- znanje slovenskega jezika
- natančnost, odgovornost in zanesljivost

Vaše prijave s spremnim pismom in CV-jem pošljite preko portala Deloglasnik, povabili vas bomo na uvodni razgovor, kjer se boste lahko osebno predstavili, do 26.09.2022.

II. stopnja – dokončana osnovna šola, III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

Jeziki:

Slovenski (osnovno)

Kaj vam ponujamo

Delovno mesto ponuja:
- nadpovprečno plačilo za opravljeno delo
- organizirana malica v menzi
- zaposlitev za določen čas, z možnostjo dolgoročne zaposlitve
- možnost napredovanja v vodjo ekipe
- delo v zanesljivem, stabilnem in urejenem kolektivu
- urejene delovne pogoje in stimulativni bonusi
- poskusno delo: 6 mesecev
- delovni čas: polni delovni čas
- zaposlitev direktno pri naročniku
- delo poteka v 2-izmenah, možna tudi fleksibilnost 4-delovnih dni popoldan

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve zneski 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me