Deloglasnik - Operater CNC strojev (m/ž) - Lekovec pri Krškem - CERJAK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Operater CNC strojev (m/ž)

Lekovec pri Krškem

Rok za prijavo:

  • CERJAK d.o.o.
  • Naslov: Žadovinek 38, 8273 Leskovec pri Krškem
  • Spletna stran: https://cerjak.eu/

Smo družinsko podjetje z več kot 40-letno tradicijo. Ukvarjamo se z mehansko obdelavo. Specializirani smo na proizvodnjo hidravličnih blokov. Usmerjeni smo v izvozno poslovanje.

Več informacij o nas dobite na www.cerjak.eu

Zaradi širitve poslovanja iščemo Operaterja na CNC obdelovalnih strojih (m/ž). Delovno mesto je v Krškem. Delo poteka v izmenah, od ponedeljka do petka.

Delovne naloge obsegajo:

  • Zagon stroja
  • Menjava rezilnega orodja
  • Menjava izdelkov za mehansko obdelavo
  • Meritve izdelkov in zapis meritev
  • Skrb za čisto in urejeno delovno okolje

Kaj pričakujemo:

  • Delovne izkušnje pri delu na CNC strojih
  • Zanesljivost, samostojnost pri delu, odgovornost in natančnost
  • Prednost imajo kandidati s strojno izobrazbo

Kaj nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece
  • Urejene delovne pogoje
  • Stimulativno plačilo
  • Možnost stalnega izobraževanja
  • Možnost napredovanja

V kolikor vam je oglas zbudil zanimanje nam svojo prijavo pošljite preko portala Deloglasnik.si.

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve zneski 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me